loading...

راهنمای خرید کادو

معرفی بهترین هدیه ها

ست پیراهن و شلوار مناسب

نازنین بازدید : 13 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0) 

راهنمای ست کردن پیراهن و شلوار,ست کردن پیراهن و شلوار

انتخاب پیراهن مهم است، به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می سازد

 

انتخاب پیراهن مهم است، نه به دلیل رنگ و طرح آن، بلکه به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می سازد. هرچند که هر کدام از آقایان بسته به سبک پوشش و یا علاقه ای که به نوع خاصی از پیراهن دارند، آنها را متفاوت انتخاب می کنند اما می توان برای ست کردن آنها با انواع لباس، قوانین کلی و کوچکی پیدا کرد.

 

در این مقاله برای شما چند پیشنهاد ست کردن پنج گروه از انواع پیراهن را داریم و امیدواریم در کنار سایر مقالات برای پوشش آقایان، در انتخاب بهتر ترکیب لباس به شما کمک کند.

 

پیراهن چهارخانه

یک پیراهن زیبای غیر رسمی است که در صورت ریز و یا محو بودن طرح چهارخانه ی آن به عنوان یک پیراهن رسمی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار رسمی نیز قابل پوشیدن است. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است پیراهنی با طرح چهارخانه ی درشت را با کت و شلوار به تن کنید، حداقل در زمره لباس های کمرنگ دسته بندی شود؛ پوشیدن یک پیراهن چهارخانه‌ی درشت با ترکیب رنگ نارنجی و سرمه ای چندان رسمی به نظر نمی رسد! برای ست کردن شلوار اسپرت با این پیراهن ها در انتخاب انواع کتان یا جین آزاد هستید.

 

راهنمای ست کردن پیراهن و شلوار,ست کردن پیراهن و شلوار

پیراهن چهارخانه، یک پیراهن رسمی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار رسمی قابل پوشیدن است

 

پیراهن آستین کوتاه

می تواند گزینه ی خوبی برای روزهای تابستان باشد، به شرط آنکه روی آن کت رسمی نپوشید و یا در صورت ضرورت پوشیدن کت، یک کت اسپرت انتخاب کنید. این پیراهن ها بسته به طرح آنها با انواع شلوارهای پارچه‌ ای، کتان و یا جین ست می‌شوند. قانون طرح ریز و درشت را که بالا به آن اشاره کردیم برای این پیراهن ها نیز رعایت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که بستن کراوات با پیراهن های آستین کوتاه، همیشه ترجیح دوم شما باشد، بهترین پیراهن برای بستن کراوات، پیراهن رسمی آستین بلند است.

 

پوشش انواع پیراهن, نکاتی برای انواع پوشش پیراهن های مردانه

روی پیراهن آستین کوتاه کت رسمی نپوشید

 

پیراهن رنگ تیره

اگر ترکیب آنها با لباس های دیگر درست انتخاب شود، انتخاب های شیک و محافظه کارانه ای هستند اما برای انتخاب آنها در موقعیت های مختلف، باید هوشمندانه عمل کرد. انتخاب یک پیراهن تیره و یک شلوار روشن بسته به اینکه سبک پوشش شما چیست، انتخاب مناسبی است. اما برای این نوع پیراهن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با شلوار وجود ندارد. فقط اگر پیراهن تیره رنگ با دکمه های نارنجی دارید، لطفا آن را با شلوار صورتی نپوشید!

 

ست پیراهن آستین کوتاه با شلوار,شیوه لباس پوشیدن مردانه

انتخاب پیراهن تیره و شلوار روشن بسته به اینکه سبک پوشش شما چیست، انتخاب مناسبی است

 

 

پیراهن رنگ روشن

یکی از مناسب ترین ها برای همراهی با لباس های رسمی هستند. اگر پیراهن رنگ روشن اسپرت می پوشید به جای شلوار کتان خاکی یا قهوه ای آن را با شلوارهایی با رنگ های شاد ست کنید و یا جین های سرمه ای و آبی را انتخاب کنید. پیراهن های اسپرت رنگ روشن، برای شلوارهای اسلیم فیت یکی از بهترین گزینه ها هستند.

 

ست کردن پیراهن و شلوار, شیوه ست کردن پیراهن و شلوار

پیراهن های اسپرت رنگ روشن، برای شلوارهای اسلیم فیت یکی از بهترین گزینه ها هستند

 

پیراهن تک رنگ

اگر رسمی باشند، معمولاً رنگ های تند و بسیار گرم ندارند؛ اما برای مهمانی های شب با کراوات ها پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن هستند. آنچه برای ست کردن پیراهن های تک رنگ با کت و شلوار و کراوات مهم است، ترکیب رنگ نهایی و نیز محل استفاده ی آنهاست. 

 

ست پیراهن و شلوار,راهنمای ست کردن پیراهن و شلوار

پیراهن تک رنگ برای مهمانی های شب با کراوات ها پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن هستند

 

پیراهن های تک رنگ با قالب اسپرت برای ست شدن با شلوارهای جین سرمه ای و نیز کتان خاکی بسیار مناسب هستند.

جدیدترین عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

نازنین بازدید : 13 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

 

دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana یکی از برندهای معتبر در زمینه پوشاک و زیورآلات که طرفداران بسیاری دارد. به تازگی این برند کلکسیون عینک آفتابی زنانه خود را با طرح ها و تزییناتی خاص روانه بازار کرده است که برای تان گردآوری کرده ایم.

 

کلکسیون عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا,مدل عینک آفتابی

جدیدترین مدل عینک آفتابی,عینک آفتابی زنانه

عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

 

عینک زنانه برند دولچه اند گابانا, کلکسیون عینک آفتابی زنانه

عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا, طرح های زیبا عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

کلکسیون عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

 

مدل عینک آفتابی, مدل عینک آفتابی زنانه

عینک آفتابی زنانه, کلکسیون عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

جدیدترین عینک های زنانه

 

 

مدل عینک آفتابی زنانه برند دولچه اند گابانا, عینک زنانه برند دولچه اند گابانا

کلکسیون عینک آفتابی زنانه, عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا

شیک ترین مدل عینک آفتابی زنانه

 

 

عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا,عینک آفتابی زنانه

طرح های زیبا عینک آفتابی زنانه دولچه اند گابانا,جدیدترین مدل عینک آفتابی

عینک

نحوه ست کردن رنگ ها

نازنین بازدید : 10 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)اگر لباسی سبز رنگ دارید آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. این دو رنگ در کنار هم بسیار عالی و باشکوه به نظر می رسند و از جنبه سلامتی برای کسانی که دچار گرفتگی یا فشار خون بالا هستند، مناسب است.

 

بسیاری از ما در طول روز بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب لباس خود استفاده می کنیم چون هم راحت تر با هم ست می شوند و هم زمان زیادی برای فکر کردن و هماهنگ کردن رنگ ها لازم نیست اما کافی است تا کمی هنرمندی و ذوق و سلیقه به خرج داده و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار دهیم و با خلق ترکیب رنگ های جدیدتر و شادتر از مزایای سلامتی آن نیز بهره مند شویم.

 

طبق آخرین تحقیقات دانشمندان، رنگ ها تاثیرات روانی بسیاری دارند. وقتی ما به رنگ خاصی نگاه می کنیم در واقع پیامی به مغز ما ارسال می شود و باعث می شود هیپوتالاموس هورمونی را ترشح کند. برای مثال نگاه کردن به رنگ های گرم و روشن مانند قرمز یا صورتی، هورمون دوپامین که به هورمون احساسات خوب معروف است در مغز ترشح می شود و باعث تقویت روحیه و نشاط می شود. از سوی دیگر نگاه کردن به رنگ های سرد منجر به ترشح هورمون اکسی توسین می شود که باعث ایجاد آرامش و خونسردی می گردد.

 

به گفته دانشمندان ترکیب رنگ های شاد هم برای خودش داستانی دارد که معمولا کار زیاد آسانی نیست و اگر این ترکیب را به اصطلاح بر تن کسی ندیده باشیم، انتخاب آن چندان برایمان خوشایند نیست؛ بنابراین هدف این مقاله معرفی رنگ هایی است که هم از لحاظ ترکیبی بسیار شیک و جذاب می شوند و هم تاثیرات بسزایی بر روی سلامتی شما دارند.

 

سبز و بلوطی

اگر لباسی سبز رنگ دارید آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. این دو رنگ در کنار هم بسیار عالی و باشکوه به نظر می رسند و از جنبه سلامتی برای کسانی که دچار گرفتگی یا فشار خون بالا هستند، مناسب است.

 

اصول ست کردن رنگ ها,آشنایی با ست کردن رنگ لباس

اگر لباسی سبز رنگ دارید آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید

 

قرمز روشن یا شرابی

از آنجایی که مغز ما بین گرما و رنگ ها ارتباط برقرار می کند و رنگ قرمز روشن دارای بیشترین درجه گرما در طیف نوری است، بهتر است اگر لباسی به رنگ قرمز داریم آن را با رنگ شرابی ست کنیم و معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست ها و رنگ موها همخوانی دارد.

 

ست کردن رنگ ها,نحوه ست کردن رنگ ها

اگر لباسی به رنگ قرمز داریم آن را با رنگ شرابی ست کنیم

 

از دیدگاه سلامتی هم این ترکیب رنگی باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین کاهش وزن می شود و برای افرادی که همواره به دنبال رعایت رژیم غذایی هستند مناسب است. علاوه بر این، قرار گرفتن رنگ شرابی در کنار رنگ قرمز روشن، آن حالت تندی قرمز را خنثی می کند.

 

  بیشتر بخوانید: ست کفش و شلوار زنانه 

 

ارغوانی و سبز یشمی

شاید در ابتدا این ترکیب رنگ آن هم برای لباس بیشتر تند و جلف به نظر بیاید اما اشتباه نکنید همراهی سبز یشمی یا آبی روشن یا ارغوانی کاملا این تصور را از بین می برد و تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند و در واقع این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و باعث می شود رنگ پوست شما به اصطلاح باز شود. این ترکیب رنگی برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است.

کادو برای آقایان: 90 ایده کادو تولد مناسب برای مرد ها

نازنین بازدید : 40 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

خرید بهترین هدیه برای آقایان الی حدودی دشوار و مشکل است و اغلب افراد برای انتخاب مبتلا دشوار می شوند، از این رو به گردآوری فهرست هدیه برای مردان می پردازیم که می تواند بهترین راهنما در این گویه باشد.

 

تهیه هدیه برای کسانی که در اطرافمان هستی دارند و دوستشان داریم می تواند اثر دهنده میزان پروا و علاقه ما باشد. بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان بیشتر ما ترجیح می دهیم بهترین هدیه را برای مناسبت های مختلف جاسازی نماییم. ولی نکته قابل توجه این است که این برگزیدن الی حدودی سخت است و بیشتر در اثناء خرید مبتلا سردرگمی می شویم. اگر منظور خرید هدیه برای آقایان سخت پسند را دارید الی سرانجام این مقاله همراه ما باشید و با توجه به فهرست هدیه برای مردان که در ادامه ارائه می دهیم بهترین و مناسب ترین هدیه را برای سلایق گوناگون جاسازی کنید.

 

55 ایده خرید کادو برای آقایان

کادو برای فوت شد ها ، کادو برای آقایان

 

ایده ۱

اگر قصد دارد برای چند روز به جای اجتناب برود به او بگویید که برایش نگران هستید و به او یک قرآن کوچک برای محافظت و سلامتیش هدیه بدهید. یا این که از پول داخل جیبی خود مبلغی را به خود او بدهید تا برای سلامتیش صدقه بدهد.

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

لیست قیمت گونه ها موبایل

 

لیست بها انواع موبایل

لیست بها گونه ها موبایل

 

لیست قیمت گونه ها موبایل

 

 

ایده ۲

یک بسته از ستاره های شب ظاهر بخرید و آن ها را روی سقف بالای تخت خواب طوری بچسبانید که وقتی چراغ خاموش شود، پیغام شما آشکار گردد!

 

ایده ۳

در مناسبتی خاص یازده شاخه گل رز قرمز و یک رز مصنوعی برای او بخرید . رز مصنوعی را در میان گلهای رز طبیعی جای دهید به آن کارت شادباش- شاباش وصل کنید که روی آن تألیف شده باشد: لغایت زمانی که اخرین رز پژمرده شود دوستت خواهم داشت.

 

ایده ۴

صفحه اصلی یک دامین را طوری طراحی کنید که در آن یک سروده رمانتیک و یک شاخه گل رز باشد. وقتی او با اینترنت کار می کند به طور اتفاقی از او بپرسید آیا جستجو کرده که دامینی به نامش به ثبت دریافتی است یا نه؟ از او بخواهید تا اسمش را در سرنوشت آدرس تایپ کند.

 

ایده ۵

برای او یک آینه با بخش استیل که در قاب آن محل الصاق کارت باشد بخرید و به او هدیه بدهید. روی کارت بنویسید: شما در این آینه تصویر زیباترین همسر / پدر دنیا را خواهید دید.

 

ایده ۶

به محل کارش گل بفرستید. او نه فقط از گل ها لذت خواهد برد بلکه وقتی از طرف همکارانش به خاطر این عمل شما باره پروا قرار بگیرد لذت او دو چندان خواهد شد.

 

ایده ۷

کتابی را که در حال احضار آن است بردارید و در دسته هایی از کتاب که هنوز نخوانده است با یک مداد ریز بعضی از حروف را خط بزنید یا های لایت کنید. به طوری که وقتی حروف کنار هم پیمان بگیرد یک جمله عاشقانه به دست آید.

به عنوان نمونه : دوستت دارم

حروف های مشخص شده کنجکاوی وی را بر خواهد انگیخت و با کمی دقت جمله شما را خواهد خواند. وقت بگذارید تا چنین پیغامی را رمز گزاری کنید.

 

ایده ۸

این رهنمود کمی رویایی به نظر می رسد اما قابل تحقق است. در حالی که با ایشان به گردش رفته اید و در طبیعت قدم می زنید یک سنگ یا چوب هموار پیدا کنید و بگویید که آن را به عنوان یک یادگاری ویژه از این سفر با خویش خواهید برد. بعدا خودتان یا این که از کسی بخواهید تا چنین جمله ای را روی آن حکاکی کند: دوستت دارم.

 

ایده ۹

یک کاغذ و چند مداد رنگی بردارید و روی آن یک تصویر بچه گانه بکشید یک خورشید خندان با دو دست که روی آن ها دو برچسب باشد که اسامی هر دوی شما روی آن ها تألیف شده باشد و قلبی در بین آن که روی آن نوشته اید: دوستت دارم بعدا یک پاکت بزرگ بردارید و روی آن ادرس محل کارش را بنویسید و آن را به محل شغل او پست کنید . احتمالا او نامه را در یک روز پر کار و بار گرفتن خواهد کرد.

 

ایده ۱۰

یکی از سروده های عاشقانه حافظ یا سراینــــده دیگری را به خاطر بسپارید و در حالی که در پارک کناره گلی نشسته اید, برایش از حفظ بخوانید. به طور ناگهانی و بی مقدمه احضار سروده را شروع نکنید . با حالت بذله گو طبعی به او بگوید آیا الان سررسید نکویی نیست که برایت سروده عاشقانه بخوانم؟ او احتمالا می گوید بله و چشمداشت دارد که شما با چنین کلماتی ابتدا کنید: گلهای رز احمر رنگ….در عوض شما به چشمانش نگاه کنید لبخند بزنید و در حالی که به آرامی صورتش را نوازش می کنید ، شعر را برایش بخوانی.

 

ایده ۱۱

با اتومبیل به یک روستا در اطراف شهر بروید و با او روی تپه ای پوشیده از علف طویل بکشید و در ابرها مثل بچه ها تعقیب شکلهای مختلف بگردید.

 

ایده ۱۲

اگر او لغایت دیروقت پیشه می کند برایش یک بسته ویژه در ساحل ناهارش بگذارید و داخل بسته را با بعضی چیزهای مورد علاقه اش از قبیل شکلات , شیرینی , تنقلات و یک آدامس کوچک پر کنید. پس یک کاغذ بردارید و بنویسید: بسته رهایی مریم (نام خودتان را روی آن بنویسید), یک ضربدر کبیر قرمز ذیل آن بکشید و کاغذ را روی بسته بچسبانید به او بگویید : وقتی شرایط خیلی سخت شد بسته را باز کن.

 

ایده ۱۳

اگر در پارک قدم می زنید وسایل بازی را پیدا کنید و با او تاب بازی کنید . اغلب چنین کاری خاطرات خوش دوران کودکی را برایش تداعی خواهد کرد.

 

ایده ۱۴

یک رز ساقه بلند را در جایی قرار دهید که آن را ببیند در حالی که به به اتفاق آن یادداشتی با این مضمون وجود داشته باشد: از این که وارد زندگی من شدی متشکرم.

 

ایده ۱۵

اگر مشغول شغل جدیدی شده است یک نوار کاست یا سی دی بخرید و یکی از آهنگ های مورد علاقه اش را روی آن ضبط کنید و این پیغام را به فرجام آن اضافه کنید: کامیاب باشی عزیز دلم, من به تو اطمینان دارم. نوار را به او بدهید الی در راه راهش به محل کار در اتومبیل به آن گوش کند.

 

ایده ۱۶

برای این ایده به یک توزیع کننده صوتی همانند موبایل احتیاج دارید. اگر برنامه رادیویی یا برنامه صوتی خاصی را برادر دارد ،‌ وقتی که با هم خارج می روید ، آن را به اتفاق خود داشته باشید هنگامی که به نقطه مناسبی رسیدید به او توصیه کنید که از ماشین پیاده شوید و به آن برنامه گوش دهید. احد از گوشی ها را در گوش او و دیگری را در گوش خود قرار دهید و در کنار هم از لذت ببرید.

 

ایده ۱۷

اگر کسی را خیلی اخ دارد ، در صورتی که هدیه شما سوء تفاهمی را برپایی نمی کند ، برای برادر او نیز یک کادوی حقیر بخرید .

 

ایده ۱۸

برای قدم زدن به کناره بروید. یک قلب کبیر عاشقانه روی شن بکشید همراه او داخل قلب بنشینید و از نگاه کردن به غروب خورشید لذت ببرید.

 

ایده ۱۹

یک پس از نیمروز تعطیل را با او در یک کتابفروشی بزرگ بگذرانید. جایی که بتوانید در کنار قفسه ها گذرگاه بروید و آن ها را نگریستن کنید و به خرید کتاب های باره علاقه تان بپردازید.

 

ایده ۲۰

اگر موهای ارتفاع دارد موهایش را با حرکات آرام و طولانی برس بکشید این کار به ویژه وقتی که او دوش گرفته است یا هنگامیکه برای خواب حاضر می شود بسیار رمانتیک است.

 

ایده ۲۱

از تکنولوژی های ارتباطی همانند ایمیل و پیامک و … برای آشکارکردن علاقمندی به وی بهره‌گیری کنید .

 

ایده ۲۲

در موقعیت های ویژه برنامه یا نقشه جستجوی یک گنج را برایش برنامه ریزی کنید. این نقشه در پسین باید به خودش ختم شود و بفهمد که او بزرگترین گنج شماست.

 

ایده ۲۳

با ارسال کردن یک پاکت حاوی یک نوار کاست با او حرف بزنید. روی نوار سروده مورد علاقه او را بخوانید و کمی با او حرف های عاشقانه بزنید و هنرنمایی کنید.

 

ایده ۲۴

یادداشتی بنویسید که بگوید : من امروز به تو اندیشه کردم و این کار لبخندی را بر لبانم نشاند. یادداشت را در جایی بگذارید که مطمئن هستید او آن را پیدا خواهد کرد.

 

ایده ۲۵

یک سفر مرموز برای خودتان و او ترتیب بدهید. به طوری که مقصد سفر را لغایت زمانی که شما واقعا در محل پیمان بگیرید حدس نزند.

 

ایده ۲۶

اگر می خواهد به سفر برود برایش کادو بخرید و در زاویه ساکش بگذارید الی وقتی که در مسیر است آن را پیدا کند.

 

ایده ۲۷

تعدادی گل رز بخرید و آن را پشت آفتاب مانع اتومبیل سمت رهسپار پیمان دهید روی یک کاغذ بنویسید دوستت دارم و آن را پشت آفتابگیر بچسبانید.

 

همانطور که به سوی مقصد می راند به او نگاه کنید و بگویید روی نوع اش چیزی هست. او آفتابگیر را پایین خواهد کشید که از آینه اش بهره‌گیری کند که گلها روی سرش میریزد و یادداشت را می بیند.

 

ایده ۲۸

به وسیله جمع آوری چندی از عکس های دو نفره خودتان تعدادی از ته بلیت های جاهایی که متعلق به ها دید کرده اید و هر خرت و پرت دیگری که برای شما یاد آور خاطر ای می باشد یک مونتاژ عاشقانه درست کنید.

 

ایده ۲۹

نهال درختی خریداری کنید و آن را در یک محل مخصوص بکارید.

 

هر سنه در سالگرد ازدواج یا تولد پدر یا … یک بستنی یا آب میوه ویژه در کناره آن درخت بنوشید و درباره این که چطور همزمان با درخت رشد می کنند گفتگو کنید.

تفاوت بین برس های مو چیست؟

نازنین بازدید : 32 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)انواع برس

برای داشتن بهترین حالت مو باید بدانید هر یک از این برس ها به چه کاری می آیند‎

  

برس کشیدن مو یکی از مراحل ضروری مراقبت مو است که باعث مرتب شدن موها و افزایش گردش خون در پوست کف سر می‌شود. برس کشیدن چربی‌های مفید را از کف سر به ساقه مو می‌رساند و باعث نرمی و درخشش موها می‌شود. برس‌های مو انواع مختلف دارند که هر کدام برای موهای خاصی طراحی شده‌اند اما بهترین برس مو برای جنس موهای شما چیست؟ اگر از برس مناسب موهای خود استفاده نکنید احتمالا نتیجه دلخواهی از برس کشیدن نخواهید گرفت و حتی ممکن است به موهای خود آسیب برسانید.

 

1 – برس پهن چهارگوش، برای صاف کردن موهای بلند این برس برای صاف کردن موهای بلند و خشک کردن سریع آنها ایده‌آل است. هرقدر پهن‌تر و صاف‌تر باشد، بیشتر می‌تواند موها را صاف و ابریشمی حالت دهد. از طرف دیگر اگر موهایی بلند دارید، اندازه بزرگ این نوع برس‌ به دردتان می‌خورد، به خصوص هنگامی که می‌خواهید موها را خیلی سریع سشوار کنید، زیرا موهای زیادی را در خود جا می‌دهد و در نتیجه زمان را کوتاه‌تر می‌کند. 

 

2- برس های پارویی استفاده کنید . برسی را تهیه کنید که دندانه های انعطاف پذیر دارند و کف آن نیز بالشی است . شانه زدن مو با این نوع برس باعث می شود تا گره های داخل مو راحت تر باز شود و در عین حال صدمه ای به موهایتان وارد نشود. از برس هایی که کف آنها مستحکم است و نرم نیست استفاده نکنید. شانه زدن را از پایین موها آغاز کنید. پس از باز کردن گره های انتهای مو به آرامی بالاتر بروید و به ریشه مو برسید. با این روش وقتی موهایتان را از ریشه به پایین شانه می زنید دیگر گره ای وجود ندارد که باعث کنده شدن مو یا آسیب دیدن آن شود .

 

3- برس حالت‌ دهنده، برای حجم دادن به ریشه موها : این برس بیشتر به خاطر انحنای خاصش و دندانه‌هایی که تنها در یک جهت قرار دارند، به این نام معروف شده‌ است. برسی نرم که در پشت آن کوسن قرار دارد و  هیچ سوراخی در آن وجود ندارد.

چنین برسی می‌تواند به ریشه موها تا حد زیادی حجم دهد و برای پوش دادن موها به سمت بالا یا ایجاد فر در آنها حسابی به کار می‌آید، البته ناگفته نماند که هرچقدر موها ضخیم‌تر باشند بهتر می‌توان چنین حالت‌هایی را در آنها ایجاد کرد.

این برس در دو نوع مصنوعی و دندانه‌های طبیعی وجود دارد و اگر می‌خواهید به موهایتان آسیب کمتری برسد، سراغ نوع طبیعی بروید.

 

 

4 - برس های دندانه دار بادی استفاده کنید . اگر می خواهید فقط موهایتان را خشک کنید از این برس ها کمک بگیرید. برخی از این برس ها انتهایشان شکاف هایی دارند که باعث می شوند مدت زمان خشک شدن و حالت گرفتن مو نصف شود. برای استفاده از موس مو، این برس ها بهترین انتخاب هستند .

 

5- برس گرد کوچک، برای موهای  نازک و شکننده‌:اگر موهایتان خیلی نازک و شکننده‌ است؛ سراغ یک برس گرد کوچک بروید. همچنین بهتر است برس شما چوبی باشد، چرا که برس فلزی به راحتی موهای شما را می‌سوزاند و به آنها آسیب می‌رساند.


   منبع:

https://www.beytoote.com/attire/service-attire/difference6-between-brushes.html

راهنمای انتخاب رنگ رژ لب

نازنین بازدید : 33 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)

 

رژلب نقش مهمی در آرایش دارد و اگر در انتخاب رنگ آن اشتباه کنید میکاپ صورت را کاملا به هم می ریزد به همین دلیل رنگ رژلب باید به صورت تان بیاید. برای خرید رژلب از راهنمای زیر استفاده کنید.

 

تعیین رنگ پوست 

نخستین گام در انتخاب رنگ رژلب تعیین رنگ پوست است. رنگ های پوست ۵ نوع هستند: سفید و روشن، متوسط، برنز و عمیق.

 

سفید و روشن

انتخاب رنگ رژ لب

راهنمای انتخاب رنگ رژ لب‎

 

رنگ های که برای پوست های روشن و سفید مناسب هستند رنگ های صورتی روشن، هلویی، مرجانی، خنثی و قرمز هستند.

 

متوسط (سبزه روشن)

رنگ رژ لب

 

رزی، آلبالویی و بنفش رنگ های مناسبی برای پوست های متوسط هستند.

 

برنز

انتخاب رنگ رژ لب

 

کسانی که پوست برنز دارند می توانند از رنگ های صورتی پر رنگ، نارنجی، قرمز و بیشتر رنگ ها به جز قهوه ای و بنفش استفاده کنند.

 

تیره

رنگ رژ لب

 

رنگ هایی که مناسب پوست های تیره هستند طیف های قهوه ای و بنفش مثل آلویی، کاراملی، شرابی و قرمز است.

 

ته رنگ پوست تان را تعیین کنید

انتخاب رنگ رژ لب

 

۳ نوع ته رنگ پوست داریم: سرد، گرم و خنثی

 

ته رنگ سرد: (پوست سفید و روشن: قهوه ای تنباکویی و خنثی) (پوست متوسط: صورتی و آلبالویی) (پوست تیره: یاقوتی و شرابی)

 

ته رنگ گرم: (پوست سفید و روشن: هلویی و صورتی کم رنگ) (پوست متوسط، برنز و تیره: مسی و برنز)

 

ته رنگ خنثی: بیشتر رنگ ها از جمله رنگ های گرم و سرد.

منبع:

معرفی بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید عطر و ادکلن

نازنین بازدید : 32 شنبه 08 شهريور 1399 نظرات (0)خرید اینترنتی ادکلن,خرید عطر,خرید ادکلن

 
تولید عطر و ادکلن پیشرفت زیادی کرده است و امروز انواع ادکلن‌ها و عطرها در بازار وجود دارد.


صنعت عطر و ادکلن هر روز در حال پیشرفت است و نمونه های متنوع تولید و روانه بازار می کند. امروزه از بوی عطر و ادکلن افراد می‌شود به خصوصیات رفتاری آنها پی برد. همیشه بوی خوب جذب کننده است و انتخاب یک ادکلن خوشبو خیلی می توانید در روابط اجتماعی هر شخص تاثیر گذار باشد .


به دلیل شلوغی شهرها و آلودگی هوا و عدم وجود بعضی از کالاها در برخی شهرها استقبال مردم از خرید عطر و ادکلن در فضای اینترنت رو به افزایش است.


فروشگاه اینترنتی ال سی کالا ویترینی کامل از انواع عطر و ادکلن اورجینال است که به بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت و به شرط اورجینال بودن کالاهای خود را به دست مشتری می‌رساند و افراد می تواند با بررسی دقیق بو و رایحه ها براحتی اقدام به خرید ادکلن دلخواه خود نمایند.


قیمت‌ها در فروشگاه ال‌سی کالا منحصر به فرد و کاملا قابل رقابت با فروشگاه‌های دیگر است. این فروشگاه به واسطه‌ ارتباط مستقیم با واردکننده توانسته است با کمترین قیمت، کالاهای خود را در اختیار مخاطبان قرار دهد.


اگر شما هم قصد خرید عطر زنانه و عطر مردانه اورجینال را دارید پیشنهاد ما این است که سری به فروشگاه اینترنتی lckala.com بزنید.

منبع:

https://www.beytoote.com/attire/service-attire/buy2-perfume-cologne.html

تعداد صفحات : 14

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 137
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 44
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 131
 • بازدید ماه : 372
 • بازدید سال : 1,178
 • بازدید کلی : 2,929