loading...

راهنمای خرید کادو

معرفی بهترین هدیه ها

بخارشوی چیست و چگونه کار می کند

نازنین بازدید : 23 یکشنبه 06 تير 1400 نظرات (0)

بخارشوها از ترکیب بخار آب و در بعضی از مدل‌ها مواد شوینده به همراه مکش بسیار قوی برای تمیز کردن سطوح، فرش و موکت استفاده می‌کنند. برخی از بخار شوها دارای سری‌های متعدد بوده که معمولا برای تمیز کردن سطوح مختلف، مبلمان، پله‌ها، شیشه‌ی اتومبیل و لوازم داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اکثر بخارشوی های موجود در بازار مشابه یکدیگر هستند و غالبا دارای سری‌های مختلفی از قبیل برس چرخان، برس فلزی و سری حوله‌ای برای تمیز کردن انواع مختلفی از سطوح هستند. سیستم گرمایش داخلی بخارشو‌ها که از یک بخش تشکیل شده وظیفه‌ی تبدیل آب موجود در مخزن به بخار (بخار با دما و فشار بالا) را برعهده دارد. راهنمای خرید بخارشو اکثر امکاناتی که اخیرا به بخار شوی‌ها اضافه شده جنبه تزئینی داشته و در عمل کاربرد چندانی ندارد، پس بهتر است پولی که می‌خواهید برای خرید آن بپردازید را برای امکانات کاربردی خرج کنید. در ادامه مقاله به نکات مهمی که در رابطه با انتخاب یک بخار شوی باید به آنها دقت کرد، اشاره می کنیم:
بخارشوی چیست و چگونه کار می کند + قیمت و راهنمای خرید

انواع بخارشوی های موجود در بازار

طی بخارشوی:

به بخار شوهایی که سری (دسته) آن به بدنه متصل است، اصطلاحا طی بخارشوی گفته می‌شود. این نوع بخارشو‌ها برای نظافت و ضدعفونی کردن انواع کف منزل نظیر سرامیک، پارکت و سنگ، گزینه‌ای مناسب و مقرون به صرفه به شمار می‌آید.

بخارشوی دستی:

بخار شوی‌ دستی، در مقایسه با سایر انواع بخارشوی، از ابعاد و وزن کمتری برخوردار بوده و بیشتر برای تمیز کردن گاز، سرویس بهداشتی، کاشی های آشپزخانه، کابینت و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخار شوی چند منطوره (چندکاره):

این نوع از بخارشوها دارای ابزار مختلف و سری های متعدد جهت پاک کردن سطوح هستند، این بخارشوی انتخابی کامل برای پاک کردن لکه ها از هر سطحی است. بخارشوی چند منظوره، دارای تنظیماتی از قبیل تنظیم ارتفاع دسته، تنظیم و کنترل فشار بخار آب برای فرش، موکت، شیشه و سرامیک است. لوازم جانبی که همراه این دستگاه عرضه می‌شود آن را به یک غول وسایل نظافتی خانگی تبدیل می‌کند.

بخارشوهایی که لوازم جانبی و سری های مختلفی دارند، اغلب برای تمیز کردن فرش‌، دیوار و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

بخارشوی مکش دار:

این نوع از بخارشورها دارای دو مخزن مجزا بوده که مخزن اول مخصوص آب تمیزی است که به بخار تبدیل می‌شود و مخزن دوم آب کثیف جمع آوری شده از سطوح را در خود جای می‌دهد. بخارشوی با استفاده از قدرت مکش، آب کثیف تولید شده را داخل مخزن جمع آوری کرده و بدین ترتیب نیازی به خشک کردن سطح با استفاده از دستمال نیز نخواهد بود.

بخارشوی چیست و چگونه کار می کند + قیمت و راهنمای خرید

هنگام خرید بخارشوی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

گنجایش: معمولا بخارشوهایی که به بازار عرضه می‌شوند ظرفیتی بین ۳۰۰ میلی لیتر تا ۳ لیتر دارند. اما اگر گنجایش مخزن بخارشوی انتخاب شده پایین باشد، بهتر است بخارشویی تهیه کنید که امکان اضافه کردن آب در هنگام کار با دستگاه در آن وجود داشته باشد.

توان: توان دستگاه نشان دهنده کیفیت و قدرت دستگاه در تولید بخار است. دستگاه‌هایی که توان مصرفی آن ها بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ است برای استفاده خانگی مناسب هستند. هر چقدر توان دستگاهی که خریداری می‌کنید بالاتر باشد دستگاه در مدت زمان کمتر، آب درون مخزن را به بخار تبدیل می‌کند.

قدرت تولید بخار: فاکتور دیگری که در خرید یک دستگاه بخار شوی باید به آن دقت کرد، قدرت تولید بخار دستگاه است که بر اساس واحد “بار” اندازه گیری می‌شود. هر چقدر این عدد بالاتر باشد، قدرت پرتاب بخار بالاتر می‌رود. بخارشوی‌هایی که قدرت تولید بخار ۲ تا ۵ “بار” دارند، برای مصارف خانگی مناسب هستند.

ﻧﺤﻮه ﺷﺴﺘﺸﻮ و ﺟﻤﻊ آوری رطوبت: طبیعتا از بین بردن آلودگی سطح در دستگاه های بخارشو به کمک دمای بالا و فشار انجام می‌شود اما نحوه‌ی جمع آوری آلودگی و رطوبت روی زمین در این دستگاه‌ها به دو صورت انجام می‌گیرد. این کار در برخی از مدلهای بخارشوی، به کمک حوله انجام می‌شود که سری مخصوص به خود را دارد و در برخی مدلهای دیگر به کمک ویژگی مکش دستگاه رطوبت حاصل از نظافت از روی سطوح جمع آوری می‌شود. در ﺻﻮرﺗﯽ ﮐﻪ نظافت ﻓﺮش، ﻣﻮﮐﺖ و ﻣﺒﻞ در اوﻟﻮﯾﺖ ﮐﺎری ﺷﻤﺎ ﻗﺮار دارد و ﺗﻤﺎﯾﻠﯽ ﺑﻪ ﺧﺮﯾﺪ دﺳﺘﮕﺎه مجزا برای شستشوی ﻓﺮش و یا ﻣﺒﻞ ﻧﺪارﯾﺪ، ﺑﺨﺎرﺷﻮی‌های ﻣﮑش‌دار گزینه های مناسبی محسوب می‌شوند.

میزان فضایی که بخار شوی اشغال می‌کند: برای کسانی که جای کافی را برای نگهداری بخارشوی‌های حجیم و چندکاره ندارند، خرید مدل پارویی بهترین انتخاب است. اما در صورت انتخاب این مدل بایستی به سنگینی آن نیز توجه داشته باشید.

قابلیت جدا شدن لوله از بدنه: یکی از نکاتی که اکثرا به آن توجه نمی‌شود قابلیت جدا شدن لوله از بدنه دستگاه و محفظه سیم است. شاید بتوان سیم را دور بدنه پیچاند یا در کنار آن قرار داد اما جدا نشدن لوله‌ی بخار شوی از بدنه باعث می‌شود دستگاه فضای زیادی را اشغال کند.

فرش کناره و هر آنچه باید بدانید

نازنین بازدید : 21 یکشنبه 06 تير 1400 نظرات (0)

فرش‌ها انواع گوناگون دارند و در ابعاد و اندازه‌های مختلف به همراه طرح‌های متنوع بافته می شوند. دلیل چنین امری این است که انواع فرش پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد و جدا از آن افراد بتوانند با توجه به سلیقه ای که دارند، دست به انتخاب بزنند. همچنین هنر و خلاقیت ایرانیان نیز در این زمینه به نمایش در خواهد آمد اما نکته ای که باید به آن توجه داشت، این است که تشخیص درست در انتخاب فرش برای مکانی خاص داشته باشیم. یعنی هر فرشی مناسب با محیط خودش طراحی و بافته می شود.

حال گاهی اوقات پیش می آید که محدوده مورد نظر ما کاملا با فرش پوشیده نشده و فضای پر نشده با فرش به گونه ای نیست که بتوان فرشی دیگر در اندازه بزرگ و یا حتی کوچک برای آن در نظر بگیریم. در این حالت باید به استفاده از فرش‌هایی تحت عنوان فرش های کناره روی بیاوریم. فرش‌هایی که در این مقاله تصمیم داریم به بررسی آنها بپردازیم. به همین دلیل اگر تمایل دارید تا در این مورد اطلاعاتی بدست آورید، به شما پیشنهاد می دهیم که در ادامه همراه ما باشید.

کاربرد فرش های کناره چیست؟

قبل از هر چیز باید با تعریف اینگونه فرش‌ها آشنا شوید تا درک کارایی آنها برایتان ساده تر گردد. به طور کلی به فرش‌هایی که دارای عرض کمی بوده و در مقابل از طول بیشتری برخوردار هستند، فرش کناره گفته می شود. اینگونه فرش‌ها همانند هر فرش دیگری از نقش و نگارهای زیبا برخوردار بوده و برای مکان‌هایی مناسب می باشد که با فرش‌های بزرگ به طور کامل پوشانده نمی شوند.

در ادامه نمونه‌هایی را برایتان ذکر خواهیم کرد.

استفاده از فرش های کناره در فضای بالکن
افرادی که خانه‌هایشان دارای بالکن است، ممکن است که استفاده‌های مختلفی از آن داشته باشند. عده ای وسایلی که چندان از آنها استفاده نمی کنند را در آنجا نگهداری کرده و در مقابل نیز افرادی هستند که آنجا را به فضای دنجی تبدیل می کنند تا از آن به منظور دیگری استفاده نمایند. مثلا تصور کنید که تصمیم گرفته اید میز و صندلی کوچکی در بالکن منزلتان قرار داده و بعدازظهرها را در آنجا به قصد صرف عصرانه سپری کنید. حتی ممکن است تمایل داشته باشید که پشتی‌هایی را جایگزین میز و صندلی‌های مذکور کنید در آن حالت استفاده از یک فرش های کناره می تواند گزینه مناسبی برای پوشاندن سطح زمین محسوب شود چرا که ابعاد بالکن‌ها اغلب به گونه ایست که همانند فرش کناره دارای عرض کم و طول زیاد می باشد. به همین جهت اگر قصد پوشاندن زمین چنین محیطی را داشته باشید، جز فرش کناره گزینه بهتری پیدا نخواهید کرد.

[maxbutton id=”1″ ]

استفاده از فرش کناره در پذیرایی
شاید شما جزء آن دسته از افرادی باشید که علاقه چندانی به پوشاندن سطح زمین محیطی مانند پذیرایی را نداشته باشید. در این حالت می توانید از فرش های کناره استفاده نمایید. یعنی فقط با استفاده از یک فرش که از قضا عرض چندانی هم ندارد، می توانید تنها بخش کوچکی از فضای مورد نظرتان را با فرش بپوشانید. به این ترتیب هم از فرش در مهم ترین بخش خانه استفاده کرده اید و هم سلیقه و دکوراسیون منزلتان حفظ شده است.

حتی ممکن است این موضوع برعکس بوده و شما بخواهید که حتما تمام نقاط موجود در پذیرایی را با فرش پوشش دهید. در چنین حالتی نیز می توانید از فرش‌های بزرگ استفاده کرده و برای فضاهای کوچک باقی مانده مانند اطراف مبلمان از فرش کناره استفاده کنید.

فرش کناره در اتاق خواب
اگر اتاق خواب کوچکی دارید و به دلیل استفاده از تختخواب دو نفره قادر نخواهید بود که از فرش‌هایی بزرگ استفاده کنید، ولی در عین حال فضاهایی هستند که تمایل به پوشاندن آنها را دارید، می توانید از فرش‌های کناره در ابعاد کوچک جهت رفع این مشکل بهره ببرید. مثلا فضاهای کوچکی مانند فضای ایجاد شده بین تختخواب و میز پاتختی را می توان به وسیله یک فرش کناره ۱*۲ و یا ۱٫۵*۱ پوشاند.

استفاده از فرش کناره در آشپزخانه و راهرو
فرش های کناره

بیشتر بخوانید: فرش‌هایی کوچک اما با اهمیت!

همچنین فرش های کناره انتخاب مناسبی برای راهروها و نیز آشپزخانه می باشند.

از آنجایی که راهروها دارای عرض کم می باشند، کناره‌ها برای استفاده در آنجا کاربردی خواهند بود. همچنین در آشپزخانه‌ها نیز می توانید از فرش‌های کناره با ابعاد کوچک برای قسمت واقع در زیر سینک ظرفشویی استفاده نمایید. رعایت این موضوع باعث می شود تا به هنگام شستن ظرف در صورت ریختن آب تنها کناره خیس شده و به این ترتیب از نفوذ آب ریخته شده به سایر نقاط موجود در آشپزخانه جلوگیری به عمل آید.

تبدیل فایل pdf فارسی به word بدون نیاز به نرم افزار

نازنین بازدید : 23 شنبه 05 تير 1400 نظرات (0)

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند ، تبدیل فایل های PDF به word است ، یعنی وقتی متن فارسی را با فرمت PDF در نرم افزار Word کپی می کنند ، مطالب کپی شده یا به زبان فارسی یا به زبان کپی می شوند. برای حل این مشکل ، آنها معمولاً به نرم افزار تبدیل فایل PDF به word فارسی می روند که در 90٪ موارد جواب مطلوب و صحیحی نمی گیرند. در این مقاله ، با توجه به تجارب بدست آمده از تبدیل چندین پرونده و دیدن خروجی آن ، سعی شده است روش دیگری به کار گرفته شود بدون استفاده از نرم افزار خاص ، اما در ابتدای این مقاله باید بگویم که با توجه به سوالات مکرر ما دوستان در این آموزش ، یکی از راه هایی که می تواند به درستی انجام شود ما توضیح داده ایم که چگونه فایل های PDF خود را به Word تبدیل کنید ، اکنون این آموزش ممکن است به درستی روی برخی از پرونده هایی که دستکاری یا رمزگذاری شده اند اعمال نشود ، بنابراین در همان ابتدا ، این آموزش را با این دیدگاه بخوانید و سعی کنید امیدوارم بتواند به شما کمک کند. علاوه بر تبدیل فایل های PDF به word با ایجاد یک سری تغییرات کوچک ، ما مرورگر Google Chrome را به PDF Reader پیش فرض ، Windows 7 - Vista و xp تبدیل خواهیم کرد ، به این معنی که دیگر نمی توان فایل های PDF را با نرم افزار Adobe Reader باز کرد و هر وقتی روی یک فایل PDF کلیک می کنید ، در Google Chrome باز می شود. بنابراین ، به نوعی ، نام این آموزش و تبدیل Google Chrome به PDF خوان پیش فرض در ویندوز XP ، ویستا ، 7 ، 8 ، 8.1 و 10 اضافه شد.
البته مدتها بود که خودم در تبدیل فایلهای PDF به word مشکل داشتم. من تقریباً بسیاری از نرم افزارهای معروف تبدیل را نصب کرده بودم ، اما این فقط متون و عکسهای انگلیسی را تبدیل می کرد ، و متنهای فارسی را کپی و کپی می کرد. من مشکلی داشتم و تقریباً هیچ راه حلی پیدا نکردم ، اما امروز نحوه تبدیل متون فارسی به PDF را بدون نیاز به نصب نرم افزار خاص به شما آموزش می دهیم. این روش در ویندوز XP ، ویستا ، 7 ، 8 ، 8.1 و 10 امتحان و پاسخ داده شده است ، اما تنظیمات xp متفاوت است و پس از اتمام آموزش در ویندوز ویستا ، 7 ، 8 ، 8.1 و 10 ، تنظیمات مربوط به ویندوز xp ما همچنین آموزش می دهیم.

 

لطفا آموزشها را تا انتها کامل بخوانید
دستورالعمل های موجود در سایت را دنبال کنید.
پشتیبانی آنلاین از وب سایت و تلفن های این شرکت برای خدمات دهی به مشتریان Radib و پاسخگویی در مورد خدمات Radib. لطفا از طرح سوالات آموزشی در سایت چت آنلاین خودداری کنید ، برای حل مشکلات آموزشی تماس نگیرید

 

در ویندوز 7 ویستا PDF را به Word تبدیل کنید
ابتدا کلمه Assoc را در فهرست جستجوی منوی Start تایپ کنید ، در بالای نتایج جستجو ، روی عبارت make a type type همیشه باز در یک برنامه خاص مطابق شکل زیر کلیک کنید.

تبدیل PDF به Word


اکنون در صفحه باز شده ، به دنبال pdf بگردید. پس از پیدا کردن ، آن را انتخاب کنید. اکنون گزینه change program را در بالای صفحه google chrome انتخاب کنید.

چگونه ایمیل بسازیم؟ / چگونه جیمیل بسازیم؟ + راهنمای تصویری و ساده

نازنین بازدید : 23 شنبه 05 تير 1400 نظرات (0)

چگونه ایمیل بسازیم؟ ، برای استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، لینکدین، یوتیوب و … استفاده از امکانات گوگل پلی (خرید و دانلود بازی ، نرم افزار و …) ، عضویت در برنامه های نظیر بازار ، دیوار و … داشتن یک ایمیل معتبر امری ضروریست.

در این مطلب برای آنهایی که می خواهند اکانت ایمیل در سرویس جیمیل و یاهو را داشته باشند آموزش را ارائه کرده ایم، در زیر مرحله به مرحله با ساخت ایمیل همراه شما خواهیم بود .

چگونه ایمیل بسازیم؟ / چگونه جیمیل بسازیم؟ + راهنمای تصویری و ساده

چگونه جیمیل بسازیم  ( چگونه ایمیل بسازیم؟ )

اگر می خواهید در سرویس محبوب گوگل یک ایمیل ( gmail ) داشته باشید وارد سایت www.gmail.com شوید .

در صورتی که از طریق گوشی اندرویدی اقدام به ثبت نام می کنید می توانید مرورگر را باز کرده و ادرس فوق را وارد کنید ، و یا با مراجعه به برنامه gmail که به صورت پیش فرض در تمامی گوشی های اندرویدی موجود است، مراحل زیر را برای ثبت نام انجام دهید.

چگونه ایمیل بسازیم؟ / چگونه جیمیل بسازیم؟ + راهنمای تصویری و ساده

 • بر روی گزینه create new account کلیک کنید .
 • فیلدهای موجود را پر کنید ، در بخش frist name و last name نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
 • در بخش user name آدرس ایمیل دلخواه خود را وارد کنید، در صورتی که این نام قبلا در جیمیل ثبت نشده باشد، شما مجاز به استفاده از آن هستید.
 • در بخش password  رمز دلخواه خود را قرار دهید توجه داشته باشید که طول رمز حتما از ۸ کاراکتر بیشتر بوده و از حروف کوچک و بزرگ ، اعداد و نشانه ها در آن استفاده کنید. مانند : D&HkxZ96$
 • بر روی گزینه next step کلیک کنید، در صورتی که فیلد ها را به درستی وارد کرده باشید، وارد مرحله بعد خواهید شد.

چگونه ایمیل بسازیم؟ / چگونه جیمیل بسازیم؟ + راهنمای تصویری و ساده

 • در بخش شماره تلفن ، پرچم را بر روی کشورمان ایران قرار داده و شماره خود را به درستی و بدون قرار دادن ۰ وارد کنید.
 • در بخش recovery email address در صورتی که از قبل ایمیل دارید، می توانید وارد کنید، این گزینه برای بازیابی رمز عبور و … استفاده می شود.
 • در بخش month ماه تولد day روز تولد و year سال تولد خود رابه میلادی وار کنید، این گزینه در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کنید، به کارتان خواهد آمد!
 • در بخش gender جنسیت خود را مشخص کنید.
 • حال بر روی next کلیک کنید، تا وارد مرحله بعد شوید.

عکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوک

نازنین بازدید : 10 شنبه 05 تير 1400 نظرات (0)

آلبومی منتخب از عکس و چهره های زشت ترین دختران فیسبوک و اینترنت با هزاران و گاها میلیون ها بار کلیک

 

دخترانی که با اعتماد به نفس عجیب خودشان بدون هیچ میکاپ و آرایش معروف ترین دختران زشت فضای مجازی شده اند!

 

دخترانی که هر روز خیره به چشم های شما هستند تا آنها را کلیک کنید و ببینید.

 

 

عکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوکعکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوک

عکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوکعکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوک

چهره های زشت و بدون آرایش دختران معروف فیسبوک

عکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوک

عکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوکعکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوکعکس های زشت ترین دختران معروف فیسبوک

قیافه های خنده دار دخترای مونگول

کپی پست در ابسنتاگرام

نازنین بازدید : 11 پنجشنبه 20 خرداد 1400 نظرات (0)

نحوه کپی کردن پست اینستاگرام
اینستاگرام یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن عکس با دیگران است ، اما ویژگی ای که ممکن است بخواهید اما در برنامه پیدا نکنید ، راهی آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس های ارسال شده توسط شخص دیگری است.

کپی پست در ابسنتاگرام

برنامه ای برای این کار وجود دارد
خوشبختانه برنامه Repost رایگان برای اینستاگرام فقط یک ویژگی دارد که بازنشر تصاویر در اینستاگرام بسیار آسان است. تمام آنچه در تلفن خود نیاز دارید این برنامه و برنامه رسمی اینستاگرام است.

نحوه ارسال مجدد تصویر به اینستاگرام
Repost for Instagram یک برنامه رایگان برای دستگاه های Android است. پس از نصب ، فقط باید پیوند عکسی را که می خواهید به اشتراک بگذارید کپی کنید و برنامه Repost آن را برای ارسال مجدد آماده می کند.

1- اینستاگرام و Repost را بارگیری و نصب کنید.

2. تصویری را که می خواهید کپی کنید پیدا کنید و دوباره ارسال کنید.

3. سه نقطه را در گوشه سمت راست بالای پست لمس کنید.

4- اتصال کپی یا اتصال کپی را انتخاب کنید.

5. برنامه Repost را باز کنید. اتصال به طور خودکار درون آن قرار می گیرد.

اگر برنامه از قبل باز باشد ، به نشانی های اینترنتی کپی شده شما در اینستاگرام گوش داده و از شما می خواهد دوباره آنها را ارسال کنید. اگر هشدار مشاهده کردید ، می توانید روی آن ضربه بزنید تا Repost باز شود.

6. پستی را که اخیراً کپی کرده اید لمس کنید.

7. محلی را برای قرار دادن علامت شغل - چپ یا راست در پایین یا بالای پست - و اینکه آیا می خواهید آن پست روشن یا تاریک باشد انتخاب کنید.

برای حذف مجدد نصب مجدد علامت چاپ ، باید نسخه Pro این برنامه را باز کنید.

8. روی Repost ضربه بزنید ، سپس Instagram را باز کنید.

9- مراحل ارسال اینستاگرام منظم را دنبال کنید. می توانید تصویر را برش دهید ، فیلتر را انتخاب کنید ، روشنایی و کنتراست را ویرایش کنید ، مکانی را اضافه کنید ، افراد را برجسته کنید و موارد دیگر.

همچنین می توانید عنوان اصلی را با درج آنچه در کلیپ بورد موجود است در قسمت زیرنویس قرار دهید (عنوان برای شما چند قدم جلوتر کپی شد).

5 روش پرداخت بدهی

نازنین بازدید : 6 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

ایده آل اقتصادی یک خانواده نداشتن بدهی است اما حقیقت این است که دنیای بدون بدهی تقریبا غیرقابل تصور می نماید اما هربدهی قابل پرداخت است به شرط اینکه اصول و قواعد را رعایت کنید. برای پرداخت بدهی کافی است:

چگونه بدهی ام را پرداخت کنم؟


1. منظم باشید
دفترچه یا فایلی داشته باشید که در آن تاریخ پرداخت کلیه اقساط و بدهی هایتان درج شده باشد و از یک هفته قبل موعد پرداخت رابه شما یاد آوری کند .

کمترین مزیت این کار این است که موعد پرداخت را فراموش نخواهید کرد و مجور به پرداخت جریمه نخواهید بود.

2. درست خرج کنید
در موعدی که میزان بدهی شما در سطح بالایی قرار دارد اولویت اقتصادی شما پرداخت بدهی خواهد بود پس خود را در شرایط اضطرار قرار بدهید و سعی کنید از خرج های غیر ضروری  پیشگیری کنید3. چند قسط را یکجا بدهید
اگر بتوانید طوری پس انداز کنید که چند قسط را یکجا پرداخت کنید احتمالا مشمول تخفیف و جایزه خوش حسابی خواهید بود. پس به صرفه است  که سریعتر اقساط خود را بپردازید.

4.  وام تازه ممنوع
وقتی مبلغی بدهی دارید اولویت شما باید پرداخت بدهی هایتان باشد گرفتن وام جدید و بدهی تراشی کار عاقلانه ای نیست پس سعی کنید وقتی وضعیت به مرحله ثبات مناسبی رسید به بدهی تراشی جدید فکرکنید.

5. بدهی دارایی نیست
عده ای  بر این تصور اند که بدهی تراشی به معنی سرمایه گذاری و افزایش دارایی است اما حقیقت این است که بدهی شما را مجبور به تبعیت از قوانین قدیمی کار سخت و دوری از افزایش سرمایه می کند اگر می خواهید سرمایه دار شوید و سرمایه گذاری کنید باید کمترین میزان بدهی را داشته باشید.

۱۵ روش روان شناسی ایجاد انگیزه در خود که حتما باید آنها را بشناسید

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

تعریف انگیزش (Motivation) بستگی به مفاهیم نظری روان‌شناسی دارد. درواقع تعریف یک روان‌شناس از انگیزش به دیدگاه او بستگی دارد. فروید، کتل، مورفی، هب و… تعارفی را در مورد انگیزش ارائه کرده‌اند، اما در یک جمع‌بندی کلی می‌توان انگیزش را به‌صورت «مجموع متغیرها‌ی پیچیده ارگانیزمی و محیطی که کنش آن‌ها به فعالیت عمومی و جهت‌دار احساس و رفتار منجر می‌شود.» تعریف کرد. اگر بخواهیم ساده‌تر بیان کنیم، نیروهای بیولوژیکی، عاطفی، اجتماعی و شناختی که منجر به بروز رفتارهای مختلف از جانب افراد می‌شود، انگیزش نام دارد. به‌عنوان‌مثال، قبول شدن در رشته پزشکی برای یک دانش‌آموز انگیزه ایجاد می‌کند که صبح‌ها زود از خواب بیدار شود و درس بخواند. یا خوش‌اندام شدن انگیزه‌ای برای افراد است که ورزش کنند.

راههای ساده برای ایجاد انگیزه

سلسله مراتبی انگیزه ها
برخی نظریه‌پردازان نظیر مزلو (Maslow) و باک (Buck) انگیزه‌های انسان را به‌صورت سلسله‌مراتبی ارائه کرده‌اند. مزلو انگیزه‌های انسان را در پنج طبقه اصلی «انگیزه‌های (نیازهای) فیزیولوژیک (مانند آب و غذا و اکسیژن و…)، نیازهای امنیتی، نیازهای اجتماعی (محبت و عشق)، نیاز به احترام و نیاز به خود شکوفایی» قرار داد. درحالی‌که باک آن‌ها در پنج طبقه به‌گونه‌ای دیگر شامل «غرایز، تحریک‌های نخستین، تحریک‌های اکتسابی، هیجان‌ها و انگیزش شایستگی» طبقه‌بندی می‌کند. فایده چنین دیدگاهی در این است که به افراد اجازه می‌دهد تا انگیزه‌های بسیار متفاوت انسان را در یک شبکه واحد منسجم مربوط به هم طبقه‌بندی کند.

روانشناسی ایجاد انگیزه در خود

افراد، عموماً انگیزش را حالات درونی می‌دانند که باعث می‌شود فرد به انجام کارهایی بیش از کارهای دیگر تمایل نشان دهد، استیرز و پورتر انگیزش را شامل سه عنصر اصلی می‌دانند که عبارتند از:

۱- نیروهای فعال‌کننده:

نیروهایی در افراد هستند و باعث می‌شوند هر فرد رفتار مشخصی داشته باشد.

۲- نیروهای هدایت‌کننده:

رفتار را به‌سوی چیزی هدایت می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر انگیزش هدف‌دار است.

۳-نیروهای تداوم‌دهنده:

در این حالت، انگیزش، رفتار انسان را در جهت رسیدن به هدف نیرو بخشیده و به آن تداوم می‌دهد. محیط افراد عامل اصلی در شدت و ضعف و جهت‌ دادن به این نیروها است. پس انگیزش یعنی نیروها یا حالت‌های درونی که باعث می‌شوند فرد داوطلبانه فعالیت‌هایی را شروع کرده و تا رسیدن به اهداف مشخصی ادامه دهد. بر اساس این تعریف انگیزش متأثر از عوامل درونی و بیرونی است.

روانشناسی ایجاد انگیزه در خود

با توجه به نظریه های انگیزشی، شیوه برانگیخته شدن افراد با یکدیگر متفاوت است
یکی از معروف‌ترین نظریات، نظریه انتظار ویکتور وروم است. طبق نظر وی، انسان‌ها رفتار خود را برحسب نتیجه‌ای که انتظار دارند، تنظیم می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، اگر شخصی انتظار دارد ۵ کیلو لاغر شود، انگیزه ورزش کردن پیدا می‌کند و عمل ورزش به دلیل انتظارات وی شکل می‌گیرد. نظریه انتظار بر سه عنصر استوار است:

انتظار
باور این مطلب که تلاش‌های شما منجر به دستیابی به هدف مطلوبتان خواهد شد. این امر بر تجارب پیشین شما، اعتمادبه‌نفستان و اینکه دستیابی به این هدف را تا چه حد دشوار می‌دانید، مبتنی است.

عاملیت
باور به این امر که اگر انتظارات عملکردی را برآورده سازید، پاداش خواهید گرفت.

این مطلب را حتما بخوانید:  انگیزه چیست و چه عواملی باعث ایجاد آن می شوند؟
ارزش
ارزشی که برای پاداش قائل هستید. خودانگیختگی موضوع پیچیده‌ای است و ایجاد انگیزه به‌راحتی امکان‌پذیر نیست. با ارزیابی نیازهایتان می‌توانید رویکردتان را نسبت به کارها تغییر دهید. با پیوند دادن این وظایف با احساسات درونی خوشایند، می‌توانید به‌خوبی از پس آن‌ها برآیید.

روانشناسی ایجاد انگیزه در خود

۱۰ روش ایجاد انگیزه در خود
در ادامه به راهکارهای مؤثر جهت افزایش انگیزه می‌پردازیم:

۱- اقدام کن، وقت تلف نکن!
در نخستین گام بهتر است صرفاً اقدام کنید و از اتلاف وقت بپرهیزید. یکی از راهکارهایی که لئونارد ای.اسکلسینگر به آن تأکید کرده، شروع بدون فوت وقت است. چقدر برای شروع انجام کاری سختی‌کشیده‌اید و احساس کردید که اگر فقط می‌توانستید شروع خوبی داشته باشید چقدر خوب می‌شد؟ شما نمی‌دانید چه اتفاقی خواهد افتاد، شما نمی‌دانید که اتفاقات چطور در آینده شکل می‌گیرند. پس چگونه می‌توانید موفق شوید؟ سعی نکنید پیش‌بینی کنید، نظری ندهید؛ وقت خود را برای فکر کردن به نتایج تلف نکنید. فقط شروع کنید.

۲- انگیزه درونی ایجاد کن!
راهکار دیگر که ویکتور فرانکل در کتاب‌های خود به آن اشاره می‌کند، ایجاد انگیزه درونی است. وقتی برای زندگی خود معنای مشخصی تعریف کنیم، ایجاد انگیزه برای انجام دادن کارها راحت‌تر است.

۳- به خودت پاداش بده!
دن آریلی به نقش پاداش در ایجاد انگیزه اشاره می‌کند. به عقیده وی با در نظر گرفتن پاداش به‌عنوان محرک بیرونی می‌توان انگیزه برای افراد ایجاد کرد.

۴- مثبت فکر کن!
یکی دیگر از راه‌های افزایش انگیزه، قدرت تفکر مثبت است. نورمن وینسنت پیل، یکی از افرادی است که به نقش مثبت‌گرایی برای رسیدن به موفقیت و ایجاد انگیزه اشاره‌کرده است.

۵- افکارت را تغییر بده!
بخش قابل‌توجهی از آثار برایان تریسی درباره‎ی روانشناسی، موفقیت در کار و زندگی است. وی در کتاب‌هایش به موضوع جذاب ایجاد انگیزه نیز اشاره‌کرده است. کتاب «راه‌های مؤثر برای ایجاد انگیزه»، راه‌های کسب انگیزه و موفقیت شغلی را ازلحاظ روان‌شناختی موردبررسی قرار داده است. برایان تریسی معتقد است تغییر و اصلاح درون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. او به توسعه فردی تأکید کرده است. ازجمله روش‌هایی که او برای افزایش انگیزه عنوان کرده می‌توان به طبقه‌بندی ارزش‌ها و قانون پارتو اشاره کرد.

طبقه‌بندی ارزش‌ها به این مفهوم است که شما با دادن اولویت به کارهای مهم و قرار دادن کارهای کم‌اهمیت‌تر در درجه چندم، می‌توانید وقت بیشتری برای خود آزاد کنید و انگیزه خود را برای انجام کارها افزایش دهید.
قانون پارتو یا ۸۰-۲۰، یکی از کاربردی‌ترین اصول موفقیت و ایجاد انگیزش است که تریسی به آن اشاره‌کرده است. این اصلی کلی است و در بسیاری از موارد قابل انجام است. تعریف آن این است که ۸۰ درصد نتایج از ۲۰ درصد فعالیت‌ها ناشی می‌شود. یا ۲۰ درصد مشتریان شما، ۸۰ درصد سود شما را ایجاد می‌کنند.
روانشناسی ایجاد انگیزه در خود

۶- از قدرت ناخودآگاه غافل نشو!
درزمینه افزایش انگیزه و موفقیت، می‌توانیم از توصیه‌های ناپلئون هیل به‌عنوان نویسنده کتاب‌های پرفروش موفقیت و ثروت نیز بهره ببریم. یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که هیل در جهت افزایش انگیزه عنوان می‌کند، تمرکز روی قدرت ضمیر ناخودآگاه و حس ششم است. زمانی که شما ضمیر ناخودآگاه خود را پرورش دهید، اشتیاق یادگیری و انگیزه پیشرفت پیدا می‌کنید.

۷- آهسته و پیوسته حرکت کن!
یکی از مؤثرترین روش‌ها جهت افزایش انگیزه، آهسته و پیوسته پیش رفتن است. زمانی که شما هدف خود را مصمم و بدون شتاب دنبال می‌کنید، کمتر خسته می‌شوید و موانع مسیر را سریع‌تر پشت سر می‌گذارید. دارن هاردی در کتاب اثر مرکب، به‌خوبی این موضوع را شرح داده و مؤثرترین راه جهت انگیزه تغییر عادات دانسته است. به عقیده وی تنها راه ایجاد انگیزه، پیروی از فرمول جادویی زیر است:

 شانس= آمادگی + نگرش + فرصت + اقدام

به عقیده هاردی، چیزی که ما به‌عنوان شانس می‌شناسیم ترکیبی از آمادگی، نگرش، فرصت و اقدام است. با پیدا کردن آمادگی، تغییر دیدگاه، استفاده از فرصت‌ها و اقدام به آن‌ها می‌توانیم به موفقیت برسیم. خواندن پیام‌های اغواکننده‌ی چگونه سریع پولدار شویم یا چگونه در یک ماه لاغر شویم شاید در ما ایجاد انگیزه کند ولی موقتی است. ما باید راه درست و پیوسته را دنبال کنیم تا انگیزه‌هایمان نهادینه شود.

روانشناسی ایجاد انگیزه در خود

۸- وظایف را به قسمت های کوچک تر تقسیم کن!
هرچه وظیفه بزرگ‌تر و سنگین‌تر باشد، احتمال اینکه آن را انجام ندهید بیشتر است. پس بهتر است آن را برای خودتان ساده‌تر کنید تا برای انجامش انگیزه داشته باشید. این ساده‌سازی می‌تواند به‌صورت خرد کردن وظایف باشد. به‌عنوان‌مثال یک پروژه کاری را در طی ماه تقسیم کنید و هرروز بخشی از آن را انجام دهید.

۹- مدیریت زمان داشته باش!
مدیریت زمان یکی دیگر از روش‌های مؤثر جهت ایجاد انگیزه است. با زمان‌بندی مشخص شما می‌توانید به خیلی از فعالیت‌های نظم دهید و در موعد مقرر آن را انجام دهید. در پایان روز مشاهده می‌کنید حجم فعالیت‌های مفید شما به شکل چشم‌گیری افزایش‌یافته و باعث می‌شود در ادامه مسیر انگیزه بیشتری پیدا کنید.

رفتارمان با همسر پرکار خود چگونه باشد؟

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)
در زندگی مشترک چند نکته مهم باید رعایت شود، باید دلیل این که وارد زندگی شخص ديگر می شویم، تعهدی که دو طرف به یکدیگر دارند معلوم شود، همچنين باید دید که هر دو طرف ازدواج به بلوغ لازم برای تشکیل یک زندگی مشترک رسیده اند یا خیر.
گاهی شاهد پیدایش مشکلاتی در رفتار زوجینی هستیم که مبنای ازدواجشان عشق و علاقه بوده، ولی اولویت نخست در زندگیشان" کار" شده است.

رفتارمان با همسر پرکار خود چگونه باشد؟


 
اولویت بعضی از مردان به جای خانواده کارشان است، این مردان وقت و انرژی خویش را صرف کار می کنند و رابطه صمیمی که باید با همسرشان داشته باشند را کم می کنند.
 
چگونگی رفتار با همسر پرکار
- شخصی که تمام وقت سرگرم کار است و پای بند به قول های خویش نیست، در اکثر وقت ها کم حوصله و انرژی لازم برای توجه به همسر و مسایل مربوط به منزل را ندارند، ولی نباید به خاطر بی علاقگی و فقدان عشق در زندگی تلقی شود.
 
- برای رفع این مشکل در زندگی مشترک باید با همسر خود گفت و گو کنیم و دانستن زمان مناسب و لحن صحبت ها بسیار مهم است، زمانیکه همسر ما خسته است نباید در این خصوص صحبت کرد و نوع بیان شخص برای رفع این مسأله باید توجه شود.
 

با همسر پرکار خود چه کنیم
 
- چنانچه همسرتان یکی از علل پر کاری خویش را، هماهنگ نبودن دخل و خرجش بیان می کند، و یا رفاه بیشتر شما و فرزندانش را بهانه می کند و... بهتر است جوانب امر را بسنجید و سطح انتظارات و خواسته های خویش را تا تا آنجا که بر وی فشار نمی آورد، پائین آورید و حضور وی در خانواده را بر هر چیز دیگری ارجحیت دهید و در عمل هم این خواسته خویش را نشان دهید.
 
- زمانی که همسرتان تنها سرگرم کار است و توجهی به زندگی مشترکتان ندارد، نخست باید با وی در مورد مقصود از تشکیل زندگی مشترک حرف بزنید و تعهدات، وظیفه ها و مسوولیت های دو طرف در زندگی مشترک را به وی یادآوری کنید.
 
- زمانی که مردان تمام حواسشان گرم کار است و از همسر، زندگی مشترک خویش غافل شده اند، فضایی را برای ارتباطات صمیمانه ایجاد نمی کند؛ لذا وظیفه زن این است که در چنين شرایطی هر ابزاری را بکار  گیرد که بتواند همسرش را به جای جذب شدن بکار ، جذب خویش کند.
 
- گاهی وقت ها بیماری های روانی سبب می شود که شخص ساعت های زيادي را جذب کار خویش باشد، مثلا شخصی که اختلال افسردگی دارد روزانه ۱۳ ساعت کار می کند تا تنش روحی خویش را کاهش دهد.
 

با همسر پرکار خود چگونه رفتار کنیم
 
- کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید و با بیان جملات کوتاه و محبّت آمیز، محبّت و عاطفه وی را برانگیزانید. پیامک های کوتاه و تلفن های روزانه ای که در حد سلام و احوال پرسی است میتواند باب ره گشایی در این مسیر باشد.
 
- به وی کمک کنید بیش از قبل خودش را بفهمد و به خود ابراز علاقه کند. از وی بخواهید وقت و خلوتی را به خود اختصاص دهد و بر خودش متمرکز شود، بی شک در این خلوتها وی خواهد توانست ذهن خویش را بیشتر به« بودن» توجه دهد تا به« کارکردن».
 
- خانم ها میتوانند با برنامه ریزی مناسب در زمان هایی که همسرشان حضور دارد لحظات لذت بخشی را رقم بزنند با یک وعده غذایی خوب، رفتار گرم و محبّت آمیز لحظات خاطره انگیز و به یاد ماندنی رقم بزنند.
 
- موقع گفت و گو با همسر خویش خونسرد باشند و دایم گلایه از مشغله زیاد همسر خویش نکنند که این کار سبب فرار کردن همسرشان از منزل شود و بکار پناه ببرند همچنين از شغل همسر خویش و علاقه اش به کاری که انجام می دهد اطلاعات بیشتری داشته باشند.

کادو تولد مردانه ارزان چی بخریم؟

نازنین بازدید : 7 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

پیدا کردن هدیه مناسب برای آقایان کار ساده‌ای نیست. درحالی که اغلب، خانم‌ها با هدیه‌های سنتی‌ مانند گل، طلا و جواهرات خوشحال می‌شوند، اما یافتن هدیه‌ای مناسب و جذاب برای آقایان دشوار به نظر می‌رسد. از این رو قصد داریم شما را برای خرید کادو تولد مردانه راهنمایی کنیم. کادوهایی که با خریدن آن‌ها پدر، پدر بزرگ، برادر و یا همسر خود را خوشحال کنید. در این مقاله سعی شده است ایده‌هایی ارائه گردد که سلیقه‌ها و گروه‌های سنی مختلف را در بر گیرد. کادو تولد مردانه ارزان چی بخریم؟ 32 ایده جذاب برای کادو تولد مردانه

1) هدفون بی سیم

این هدیه برای کسی مناسب است که عاشق موسیقی می‌باشد و زمان زیادی را در طول روز برای گوش دادن آن صرف می‌کند. این هدفون‌ها به راحتی روی گوش قرار گرفته و بی ‌سیم بودن آن یک مزیت فوق العاده به حساب می‌آید. هدفون‌های بی سیم با رنگ‌ها، مدل‌ها و قیمت‌های متنوعی در بازار موجود می‌باشد که با توجه به سلیقه و بودجه خود می‌توانید آن را تهیه کنید.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - هدفون بی سیم

2) دریل

یک کادو تولد مردانه فنی!! این هدیه بیشتر برای پدرها و پدر بزرگ‌ها و یا به طور کلی مردانی که به کارهای فنی علاقه دارند، مناسب است. بسیاری از آقایان به دنبال کامل کردن ابزار آلات خود هستند و از این کار لذت می‌برند. بنابراین به طور کلی ابزار آلات، انتخاب مناسبی برای کادو تولد آقایان است. به علاوه با توجه به کاربرد دریل در محیط خانه، این هدیه یک هدیه‌ی پر استفاده خواهد بود. دریل‌ها انواع گوناگونی دارند اما برای خرید آن‌ها باید به خوش دست بودن، سبک بودن و کم صدا بودن آن‌ها توجه کنید.

تبلیغ
موثرترین روش رفع چروک صورت و دور چشم ,بدون بوتاکس

موثرترین روش رفع چروک صورت و دور چشم ,بدون بوتاکس

مشاهده

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - دریل

3) دست‌بند سلامتی

این هدیه برای کسانی مناسب است که اهل ورزش کردن هستند و به سلامتی خود اهمیت می‌دهند. نظارت بر ضربان قلب، اندازه‌گیری استرس، تحلیل آمادگی بدنی و به طور کلی ثبت اطلاعات فعالیت‌های بدنی مانند دوچرخه سواری و دویدن از امکانات یک دست‌بند سلامتی است. این دست‌بند‌ها با امکانات و قیمت‌های متفاوت و در رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی عرضه شده‌اند.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - دست‌بند سلامتی

4) باربیکیو قابل حمل

باربیکیو قابل حمل یک کادو تولد مردانه مناسب است. به ویژه برای آقایانی که به پختن انواع کباب علاقه‌مند می‌باشند. مزیت این نوع باربیکیو قابل حمل بودن آن است به طوری که در مسافرت‌ها و تفریحات دسته‌جمعی بسیار پر کاربرد است. این نوع هدیه اگر چه به نام کسی است که تولدش است اما به کام همه‌ی اعضای خانواده می‌باشد.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - باربیکیو قابل حمل

5) اسپیکر بی‌ سیم

این نوع اسپیکر، بدون سیم و قابل حمل است. بنابراین در مکان‌های مختلف مانند خانه، ماشین، پارک و محیط کاری مورد استفاده می‌باشد. این هدیه بیشتر مورد علاقه پسران جوان است تا مردان مسن.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - اسپیکر بی سیم

6) تلسکوپ

برای کسی که عاشق تماشای ستارگان است، تلسکوپ یک هدیه تولد بسیار مناسب است. محدوده قیمت تلسکوپ بسیار متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به بودجه خود، خرید مناسبی داشته باشید. در حال حاضر قیمت تلسکوپ از محدوده 300 هزار تومان شروع شده و تا قیمت حدود 6 میلیون تومان ادامه دارد.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - تلسکوپ

7) ساعت هوشمند

این هدیه برای کسانی توصیه می‌شود که عاشق تکنولوژی هستند. ساعت‌های هوشمند علاوه بر کارایی، جنبه‌ی تزیینی نیز دارند. بنابراین برای کسانی که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، بسیار مناسب است. هنگام خرید این نوع ساعت توجه کنید برند آن با برند تلفن هوشمند شخصی که تولدش است، همخوانی داشته باشد.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش طراحی کارت پستال جذاب و مقرون به صرفه

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - ساعت هوشمند

8) کلاه

همانطور که می‌دانید کلاه‌های متنوعی وجود دارد. به عنوان مثال کلاه فیدورا علاوه بر جنبه‌ی زیبایی آن می‌تواند از سر در برابر باد سرد محافظت کند. کلاه برت یک کلاه فرانسوی است که اصولا به صورت کج گذاشته می‌شود. این نوع کلاه را بیشتر روی سر هنرمندان مشاهده کرده‌اید. از انواع دیگر کلاه می‌توان به کلاه کابویی، بولر و بیسبال اشاره کرد. شما باید با توجه به علاقه و سن شخصی که تولدش است، اقدام به خرید کلاه مناسب کنید.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - کلاه کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - کلاه کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - کلاه

9) رادیو بی سیم

حتما شما هم افراد مسنی را دیده‌اید که هنگام کار کردن و یا ورزش‌های صبحگاهی عادت به گوش دادن رادیو دارند. این هدیه برای پدر بزرگ‌هایی که همچنان پس از گذشت سال‌ها گوش دادن رادیو را به دیدن تلویزیون ترجیج می‌دهند، یک هدیه تولد جذاب خواهد بود. به علاوه از اغلب این رادیو‌ها می‌توان به عنوان یک پخش کننده موزیک استفاده کرد.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - رادیو

10) صندلی تاشو پشتی دار

این نوع صندلی برای افراد مسن بسیار کاربرد دارد. از مزیت‌های آن می‌توان به تاشو بودن و در نتیجه حمل راحت آن و پشتی دار بودن آن برای تکیه دادن، اشاره کرد. از این نوع صندلی می‌توان در پارک‌ها و یا هنگام مسافرت استفاده کرد.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - صندلی تاشو پشتی دار

11) قهوه ساز

یک هدیه تولد مناسب برای آقایانی که به خوردن قهوه عادت دارند. انواع مختلفی از قهوه ساز در بازار موجود است. از این بین می‌توان به قهوه ساز فیلتردار، اسپرسو ساز، نسکافه ساز، قهوه ترک ساز و قهوه ساز دو نفره اشاره کرد. با توجه به نیاز خود می‌توانید اقدام به خرید یک قهوه ساز دستی و یا اتوماتیک کنید.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - قهوه ساز

12) عطر و ادکلن

عطر و ادکلن یکی از رایج‌ترین هدیه‌های تولد مردانه است. هنگام خرید عطر و یا ادکلن باید به سلیقه‌ی کسی که تولدش است توجه کنید. این که به ادکلن‌های خنک علاقه‌مند است یا گرم، عطرهای تلخ را بیشتر می‌پسندد یا شیرین بسیار مهم است. بهترین کار این است همان عطری را که همیشه استفاه می‌کند، برایش هدیه بگیرید.

کادو تولد مردانه - هدیه تولد برای مردان - کادو تولد - عطر و ادکلن

13) ریش تراش

از دیگر هدایای رایج برای تولد آقایان، می‌توان به ریش تراش اشاره کرد. این وسیله بسیار پرکاربرد است. ریش تراش‌ها در مدل‌ها و قیمت‌های متفاوتی وجود دارند که تشخیص اصلی بودن و یا تقلبی بودن آن‌ها کار آسانی نیست. بنابراین توصیه می‌شود هنگام خرید یک فرد آگاه را به همراه داشته باشید و یا از مراکز معتبر اقدام به خرید ریش تراش کنید.

تعداد صفحات : 14

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 137
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 60
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 147
 • بازدید ماه : 388
 • بازدید سال : 1,194
 • بازدید کلی : 2,945