loading...

راهنمای خرید کادو

اصلی ترین چالش و دغدغه های ما بعد از دعوت شدن به یک مراسم یا اگر مراسمی توسط خودمان برگزار شود جدا از ملزومات مرتبط به جشن و… تهیه ی یک هدیه ی مناسب برای میزبان یا میهمانی هست که مهمانی به افتخ

کادو چی بخرم؛ راهنمای خرید کادو برای پسران جوان

نازنین بازدید : 15 سه شنبه 28 بهمن 1399 نظرات (0)

اصلی ترین چالش و دغدغه های ما بعد از دعوت شدن به یک مراسم یا اگر مراسمی توسط خودمان برگزار شود جدا از ملزومات مرتبط به جشن و… تهیه ی یک هدیه ی مناسب برای میزبان یا میهمانی هست که مهمانی به افتخار او برگزار شده است، زمانی این مسئله سخت تر میشود که بخواهیم برای یک پسر جوان یا نوجوان که در آستانه ی جوانی است هدیه تهیه کنیم، اگر شما هم دچار این دغدغه هستید برای رفع این دغدغه این مقاله را تا انتها بخوانید و به ما کمک کنید!

 

شما با خواندن این مقاله میتوانید از تخفیف‌های ویژه‌ای که فروشگاه زود کادو برای مخاطبین ما در نظر گرفته است برخوردار شوید؛ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید!

 

یک مسئله ی درگوشی، اگر برای قرار اول یا تولد یا هر مناسبتی مربوط به دوست پسر یا کراش تون هست این مقاله برای شماست! کادوی تولد باید یک وسیله ی کاربردی، هیجان انگیز و خارج از عادت های همیشگی باشد؛اولین مساله ای که باید به آن توجه کرد بودجه ای هست که شما قصد هزینه کرد آن را برای هدیه دارید.

 

کادو برای پسر جوان تا پانصد هزار تومان

اگر قصد ندارید هزینه ی زیادی کنید و میخواهید یک کادوی نرمال برای هدیه دادن بخرید این قسمت مقاله برای شماست

 

نوجوانی

با توجه به بازه ی سنی که در ابتدای مقاله اشاره کردیم (کادوی تولد برای پسر نوجوان) ابتدا به خرید هدیه برای پسران 14 سال تا 18 ساله میپردازیم؛

 

این سن که به دوره ی نوجوانی شناخته میشود دوره ی شناخت افراد از خود و محیطشان میباشد و در حال شناخت خود و عقاید خود هستند پس هر هدیه ای ممکن است امروز مورد توجه شان باشد اما فردا نه و بالعکس! در این بازه ی سنی پیشنهاد میشود با توجه به هیجانات موجود:

 

بلیط بانجی جامپینگ

کارتینگ

یک بیمه ی عمر 

دایره المعارف

یک ست ورزشی به همراه پرچم و سایر ملزومات ورزشی مورد علاقه برای تیم مورد علاقه

بلیط تماشای فوتبال در استادیوم

یک تبلت نیمه هوشمند

یک ساعت ورزشی جی شاک 

این ها هدایای پیشنهادی زیر پاصد هزار تومان برای بازه ی 14 تا 18 سال و ویژه ی خرید کادو برای پسران نوجوان است اما میتوانید از همین هدایا برای آقایان 14 تا 27 سال و یا حتی بیشتر هم استفاده کنید.

 

بقول یک ضرب المثل قدیمی:

 

مرد های بزرگ همون نوجوون هایی هستن که ریش درآوردن!

 

اگر با کالایی موافق هستید و به بقیه پیشنهاد میدهید که این هدیه را برای بقیه تهیه کنند و همچنین اگر با هدیه ای مخالف هستید، چرایی مخالفت خود و در آخر اگر کالایی را مناسب میدانید که در این لیست اضافه نشده است برای ما کامنت بگذارید و از زودکادو کد تخفیف 10 تا 100 درصدی ویژه شما کاربران فعال دریافت کنید.

 

برای بازه ی سنی بالاتر یا همان جوانی و ابتدای جوانی باید محتاطانه تر خرید کنید، دراین دوره افراد خود را شناخته و وارد اجتماع شده و طبعا تا حد زیادی علایق آن ها مشخص است

ابتدای جوانی

 

همچنان این معرفی هدایا برای پسران 14 تا 27 ساله است اما با تمرکز بر دوره ی جوانی و 18 تا 24 سالگی پیشنهاد میکنیم که برای این دسته از پسران جوان :

 

بلیط کنسرت خواننده ی مورد علاقه

ماگ با طرح خاص

زیر لیوانی 

فندک و جاسیگاری خاص

تیشرت 

بازی کامپیوتری (xbox ، ps4)

یک البوم موسیقی کم یاب یا خاص

عینک دودی

کتاب

اشتراک دانلود فیلم یا موسیقی

کتونی های های کپی

اگر با کالایی موافق هستید و به بقیه پیشنهاد میدهید که این هدیه را برای بقیه تهیه کنند و همچنین اگر با هدیه ای مخالف هستید، چرایی مخالفت خود و در آخر اگر کالایی را مناسب میدانید که در این لیست اضافه نشده است برای ما کامنت بگذارید و از زودکادو کد تخفیف 10 تا 100 درصدی ویژه شما کاربران فعال دریافت کنید.

 

چند قدم تا سی سالگی

خب حالا اگر مخاطب شما بین 24 تا 27 سال سن دارد و در انتهای نمودار پسران جوان 14 تا 27 ساله است و به زودی وارد سی سالگی میشود پیشنهاد میکنیم این لیست را به انتها رسانده و لیست کادو های بالای پانصد هزار تومان را هم چک کنید، احتمالا دید خوبی به شما برای خرید هدیه می دهد؛ پیشنهاد میکنیم که برای این دسته از پسران جوان :

 

دستبند چرم

بردگیم

پیپ

ویپ

بلیط کنسرت

یک کتاب نفیس

جعبه ی فیلم

دوربین عکاسی آنالوگ

یک تخته ی چاپ شده از عکس خودش

یک گلدان گل

موزر برقی 

پک کامل لوازم بهداشتی

کیت لوازم ورزشی تیم مورد علاقه

این لیست هدایایی هست با هزینه ای کمتر از 500 هزار تومان میتوانید برای پسر جوان تهیه کنید در اینجا جوان منظور از پسران 14 تا 27 سال است.

 

اگر با کالایی موافق هستید و به بقیه پیشنهاد میدهید که این هدیه را برای بقیه تهیه کنند و همچنین اگر با هدیه ای مخالف هستید، چرایی مخالفت خود و در آخر اگر کالایی را مناسب میدانید که در این لیست اضافه نشده است برای ما کامنت بگذارید و از زودکادو کد تخفیف 10 تا 100 درصدی ویژه شما کاربران فعال دریافت کنید؛ خب حالا نوبت هدایای خاص تر و بالای 500 هزار تومان است.

 

کادو برای پسر جوان بالای پانصد هزار تومان

دراینجا چند پیشنهاد داریم برای کل بازه ی سنی 14 تا 27 سال پسران جوان:

 

ساعت مچی 

انگشتر

گردن بند

کتونی اصل

کیف چرم یا لپ تاپ

کفش چرم و رسمی

پیراهن رسمی و شلوار رسمی

پیراهن و شلوار غیررسمی و اسپرت

کت و شلوار

ست کامل لباس زیر

ست کامل لباس ورزشی

ادکلن

ps4

xbob

بردگیم و بازی کامپیوتری

عروسک و ماکت شخصیت مورد علاقه سینمایی

کتاب فاخر

گوشی تلفن همراه

قاب دست ساز موبایل

پوستر فیلم اختصاصی

پوستر و تابلوی صورت فلکی ماه تولد

اسپیکر بلوتوث دار به همراه یک فلش پر از موسیقی های بند و خواننده ی دلخواهش

بلیط سفر

خودرو

تور کویر 

بلیط دوره ی آموزش غواصی

ماساژور برقی

یک جلسه ماساژ رایگان

ست روان نویس و خودکار های دیپلماتیک

یک کلاه فرمول 1

دستمال گردن یا کراوات 

شال و کلاه زمستانی

دستکش چرم

جعبه ابزار کاملی برای ماشین یا منزل

قطب نما و کیسه خواب

چاقوی سوئیسی

قلیون سلطنتی به همراه تنباکوی اصل

کیسه بوکس

مجسمه ی مربوط به حوزه ی فعالیت

اگر با کالایی موافق هستید و به بقیه پیشنهاد میدهید که این هدیه را برای بقیه تهیه کنند و همچنین اگر با هدیه ای مخالف هستید، چرایی مخالفت خود و در آخر اگر کالایی را مناسب میدانید که در این لیست اضافه نشده است برای ما کامنت بگذارید و از زودکادو کد تخفیف 10 تا 100 درصدی ویژه شما کاربران فعال دریافت کنید.

 

حالا اگر برای کراش خود یا دوست پسر و معشوقه ی خود هدیه میخرید خواندن موارد زیر خالی از لطف نیست و این مورد مهم را فراموش نکنید که بر روی هدیه خود حتما یک دست نوشته ی کوتاه یا بلند که احساسات خود را به نگارش درآوره باشید را قرار بدهید!

 

اغلب یک شعر کوتاه از فردی از هزاران هدیه با ارزش تر و چشم گیر تر است.

https://saripan.ir/%da%a9%d8%a7%d8%af%d9%88-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b3%d8%b1-22-%d8%b3%d8%a7%d9%84%d9%87-%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%ae%d8%b1%db%8c%d9%85%d8%9f/

برای هدیه دادن می توانید سبک ها و روش های مختلف را برای دادن هدیه انتخاب نمایید و سعی کنید که این مرد جوان را غافلگیر و سوپرایز نمایید. قبلا مقاله ای در مورد نحوه هدیه دادن به آقایان نوشته شده که می توانید برای مطالعه به آن مراجعه کنید، همچنین می توانید با توجه به نسبتی که با آن پسر دارید نامه ای و یا متنی همراه آن کادو بنویسید و هدیه کنید مثلا اگر آن پسر نامزد و یا دوست پسرتان بود می توانید نامه ای عاشقانه و یا متنی عاشقانه با دست خط خود برای او بنویسید و تقدیم اش کنید. در مورد متن برای هدیه قبلا توضیح داده شده است که می توانید به مقاله آن مراجعه کنید و آن را مطالعه کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 137
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 22
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 22
 • بازدید ماه : 311
 • بازدید سال : 1,573
 • بازدید کلی : 3,324