loading...

راهنمای خرید کادو

خرید بهترین هدیه برای آقایان الی حدودی دشوار و مشکل است و اغلب افراد برای انتخاب مبتلا دشوار می شوند، از این رو به گردآوری فهرست هدیه برای مردان می پردازیم که می تواند بهترین راهنما در این گویه باشد.

کادو برای آقایان: 90 ایده کادو تولد مناسب برای مرد ها

نازنین بازدید : 48 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

خرید بهترین هدیه برای آقایان الی حدودی دشوار و مشکل است و اغلب افراد برای انتخاب مبتلا دشوار می شوند، از این رو به گردآوری فهرست هدیه برای مردان می پردازیم که می تواند بهترین راهنما در این گویه باشد.

 

تهیه هدیه برای کسانی که در اطرافمان هستی دارند و دوستشان داریم می تواند اثر دهنده میزان پروا و علاقه ما باشد. بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان بیشتر ما ترجیح می دهیم بهترین هدیه را برای مناسبت های مختلف جاسازی نماییم. ولی نکته قابل توجه این است که این برگزیدن الی حدودی سخت است و بیشتر در اثناء خرید مبتلا سردرگمی می شویم. اگر منظور خرید هدیه برای آقایان سخت پسند را دارید الی سرانجام این مقاله همراه ما باشید و با توجه به فهرست هدیه برای مردان که در ادامه ارائه می دهیم بهترین و مناسب ترین هدیه را برای سلایق گوناگون جاسازی کنید.

 

55 ایده خرید کادو برای آقایان

کادو برای فوت شد ها ، کادو برای آقایان

 

ایده ۱

اگر قصد دارد برای چند روز به جای اجتناب برود به او بگویید که برایش نگران هستید و به او یک قرآن کوچک برای محافظت و سلامتیش هدیه بدهید. یا این که از پول داخل جیبی خود مبلغی را به خود او بدهید تا برای سلامتیش صدقه بدهد.

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

لیست قیمت گونه ها موبایل

 

لیست بها انواع موبایل

لیست بها گونه ها موبایل

 

لیست قیمت گونه ها موبایل

 

 

ایده ۲

یک بسته از ستاره های شب ظاهر بخرید و آن ها را روی سقف بالای تخت خواب طوری بچسبانید که وقتی چراغ خاموش شود، پیغام شما آشکار گردد!

 

ایده ۳

در مناسبتی خاص یازده شاخه گل رز قرمز و یک رز مصنوعی برای او بخرید . رز مصنوعی را در میان گلهای رز طبیعی جای دهید به آن کارت شادباش- شاباش وصل کنید که روی آن تألیف شده باشد: لغایت زمانی که اخرین رز پژمرده شود دوستت خواهم داشت.

 

ایده ۴

صفحه اصلی یک دامین را طوری طراحی کنید که در آن یک سروده رمانتیک و یک شاخه گل رز باشد. وقتی او با اینترنت کار می کند به طور اتفاقی از او بپرسید آیا جستجو کرده که دامینی به نامش به ثبت دریافتی است یا نه؟ از او بخواهید تا اسمش را در سرنوشت آدرس تایپ کند.

 

ایده ۵

برای او یک آینه با بخش استیل که در قاب آن محل الصاق کارت باشد بخرید و به او هدیه بدهید. روی کارت بنویسید: شما در این آینه تصویر زیباترین همسر / پدر دنیا را خواهید دید.

 

ایده ۶

به محل کارش گل بفرستید. او نه فقط از گل ها لذت خواهد برد بلکه وقتی از طرف همکارانش به خاطر این عمل شما باره پروا قرار بگیرد لذت او دو چندان خواهد شد.

 

ایده ۷

کتابی را که در حال احضار آن است بردارید و در دسته هایی از کتاب که هنوز نخوانده است با یک مداد ریز بعضی از حروف را خط بزنید یا های لایت کنید. به طوری که وقتی حروف کنار هم پیمان بگیرد یک جمله عاشقانه به دست آید.

به عنوان نمونه : دوستت دارم

حروف های مشخص شده کنجکاوی وی را بر خواهد انگیخت و با کمی دقت جمله شما را خواهد خواند. وقت بگذارید تا چنین پیغامی را رمز گزاری کنید.

 

ایده ۸

این رهنمود کمی رویایی به نظر می رسد اما قابل تحقق است. در حالی که با ایشان به گردش رفته اید و در طبیعت قدم می زنید یک سنگ یا چوب هموار پیدا کنید و بگویید که آن را به عنوان یک یادگاری ویژه از این سفر با خویش خواهید برد. بعدا خودتان یا این که از کسی بخواهید تا چنین جمله ای را روی آن حکاکی کند: دوستت دارم.

 

ایده ۹

یک کاغذ و چند مداد رنگی بردارید و روی آن یک تصویر بچه گانه بکشید یک خورشید خندان با دو دست که روی آن ها دو برچسب باشد که اسامی هر دوی شما روی آن ها تألیف شده باشد و قلبی در بین آن که روی آن نوشته اید: دوستت دارم بعدا یک پاکت بزرگ بردارید و روی آن ادرس محل کارش را بنویسید و آن را به محل شغل او پست کنید . احتمالا او نامه را در یک روز پر کار و بار گرفتن خواهد کرد.

 

ایده ۱۰

یکی از سروده های عاشقانه حافظ یا سراینــــده دیگری را به خاطر بسپارید و در حالی که در پارک کناره گلی نشسته اید, برایش از حفظ بخوانید. به طور ناگهانی و بی مقدمه احضار سروده را شروع نکنید . با حالت بذله گو طبعی به او بگوید آیا الان سررسید نکویی نیست که برایت سروده عاشقانه بخوانم؟ او احتمالا می گوید بله و چشمداشت دارد که شما با چنین کلماتی ابتدا کنید: گلهای رز احمر رنگ….در عوض شما به چشمانش نگاه کنید لبخند بزنید و در حالی که به آرامی صورتش را نوازش می کنید ، شعر را برایش بخوانی.

 

ایده ۱۱

با اتومبیل به یک روستا در اطراف شهر بروید و با او روی تپه ای پوشیده از علف طویل بکشید و در ابرها مثل بچه ها تعقیب شکلهای مختلف بگردید.

 

ایده ۱۲

اگر او لغایت دیروقت پیشه می کند برایش یک بسته ویژه در ساحل ناهارش بگذارید و داخل بسته را با بعضی چیزهای مورد علاقه اش از قبیل شکلات , شیرینی , تنقلات و یک آدامس کوچک پر کنید. پس یک کاغذ بردارید و بنویسید: بسته رهایی مریم (نام خودتان را روی آن بنویسید), یک ضربدر کبیر قرمز ذیل آن بکشید و کاغذ را روی بسته بچسبانید به او بگویید : وقتی شرایط خیلی سخت شد بسته را باز کن.

 

ایده ۱۳

اگر در پارک قدم می زنید وسایل بازی را پیدا کنید و با او تاب بازی کنید . اغلب چنین کاری خاطرات خوش دوران کودکی را برایش تداعی خواهد کرد.

 

ایده ۱۴

یک رز ساقه بلند را در جایی قرار دهید که آن را ببیند در حالی که به به اتفاق آن یادداشتی با این مضمون وجود داشته باشد: از این که وارد زندگی من شدی متشکرم.

 

ایده ۱۵

اگر مشغول شغل جدیدی شده است یک نوار کاست یا سی دی بخرید و یکی از آهنگ های مورد علاقه اش را روی آن ضبط کنید و این پیغام را به فرجام آن اضافه کنید: کامیاب باشی عزیز دلم, من به تو اطمینان دارم. نوار را به او بدهید الی در راه راهش به محل کار در اتومبیل به آن گوش کند.

 

ایده ۱۶

برای این ایده به یک توزیع کننده صوتی همانند موبایل احتیاج دارید. اگر برنامه رادیویی یا برنامه صوتی خاصی را برادر دارد ،‌ وقتی که با هم خارج می روید ، آن را به اتفاق خود داشته باشید هنگامی که به نقطه مناسبی رسیدید به او توصیه کنید که از ماشین پیاده شوید و به آن برنامه گوش دهید. احد از گوشی ها را در گوش او و دیگری را در گوش خود قرار دهید و در کنار هم از لذت ببرید.

 

ایده ۱۷

اگر کسی را خیلی اخ دارد ، در صورتی که هدیه شما سوء تفاهمی را برپایی نمی کند ، برای برادر او نیز یک کادوی حقیر بخرید .

 

ایده ۱۸

برای قدم زدن به کناره بروید. یک قلب کبیر عاشقانه روی شن بکشید همراه او داخل قلب بنشینید و از نگاه کردن به غروب خورشید لذت ببرید.

 

ایده ۱۹

یک پس از نیمروز تعطیل را با او در یک کتابفروشی بزرگ بگذرانید. جایی که بتوانید در کنار قفسه ها گذرگاه بروید و آن ها را نگریستن کنید و به خرید کتاب های باره علاقه تان بپردازید.

 

ایده ۲۰

اگر موهای ارتفاع دارد موهایش را با حرکات آرام و طولانی برس بکشید این کار به ویژه وقتی که او دوش گرفته است یا هنگامیکه برای خواب حاضر می شود بسیار رمانتیک است.

 

ایده ۲۱

از تکنولوژی های ارتباطی همانند ایمیل و پیامک و … برای آشکارکردن علاقمندی به وی بهره‌گیری کنید .

 

ایده ۲۲

در موقعیت های ویژه برنامه یا نقشه جستجوی یک گنج را برایش برنامه ریزی کنید. این نقشه در پسین باید به خودش ختم شود و بفهمد که او بزرگترین گنج شماست.

 

ایده ۲۳

با ارسال کردن یک پاکت حاوی یک نوار کاست با او حرف بزنید. روی نوار سروده مورد علاقه او را بخوانید و کمی با او حرف های عاشقانه بزنید و هنرنمایی کنید.

 

ایده ۲۴

یادداشتی بنویسید که بگوید : من امروز به تو اندیشه کردم و این کار لبخندی را بر لبانم نشاند. یادداشت را در جایی بگذارید که مطمئن هستید او آن را پیدا خواهد کرد.

 

ایده ۲۵

یک سفر مرموز برای خودتان و او ترتیب بدهید. به طوری که مقصد سفر را لغایت زمانی که شما واقعا در محل پیمان بگیرید حدس نزند.

 

ایده ۲۶

اگر می خواهد به سفر برود برایش کادو بخرید و در زاویه ساکش بگذارید الی وقتی که در مسیر است آن را پیدا کند.

 

ایده ۲۷

تعدادی گل رز بخرید و آن را پشت آفتاب مانع اتومبیل سمت رهسپار پیمان دهید روی یک کاغذ بنویسید دوستت دارم و آن را پشت آفتابگیر بچسبانید.

 

همانطور که به سوی مقصد می راند به او نگاه کنید و بگویید روی نوع اش چیزی هست. او آفتابگیر را پایین خواهد کشید که از آینه اش بهره‌گیری کند که گلها روی سرش میریزد و یادداشت را می بیند.

 

ایده ۲۸

به وسیله جمع آوری چندی از عکس های دو نفره خودتان تعدادی از ته بلیت های جاهایی که متعلق به ها دید کرده اید و هر خرت و پرت دیگری که برای شما یاد آور خاطر ای می باشد یک مونتاژ عاشقانه درست کنید.

 

ایده ۲۹

نهال درختی خریداری کنید و آن را در یک محل مخصوص بکارید.

 

هر سنه در سالگرد ازدواج یا تولد پدر یا … یک بستنی یا آب میوه ویژه در کناره آن درخت بنوشید و درباره این که چطور همزمان با درخت رشد می کنند گفتگو کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 137
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 11
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 54
 • بازدید سال : 1,908
 • بازدید کلی : 3,659